Opcje dla naszych Klientów Logowanie | Moje konto

Dla dorosłych
 Szukasz czegoś ciekawego, bardzo skutecznego i interesującego? Spacerując po ulicach, przemieszczając się w ciągu dnia, autem, w centrach handlowych nie zawsze czujesz się bezpiecznie? Gdyby doszło do jakiegoś nieszczęścia, czy wiesz jak poprawnie reagować, czy wiesz jak ochronić siebie i dzieci? Chciałbyś poznać rozwiązania tych i wielu innych problemów, które mogą nas spotkać każdego dnia? 
 
 
 
       Masz możliwość trenowania najskuteczniejszego systemu samoobrony i walki wręcz Krav Maga Global złożonego z trzech sektorów: samoobrony, ochrony osób bliskich oraz walki wręcz, przygotowanego pod realne zagrożenia i konflikty życia codziennego!
 
Przekazujemy wiedzę z zakresu właściwego podejmowania decyzji w  niebezpiecznych sytuacjach, działania w stresie. Co zrobić i  jak zareagować, gdy ktoś zaczepi Cię przy aucie, na spacerze z rodziną, oraz jakie zasady  bezpieczeństwa będziesz mógł wprowadzić w swoje życie.

Jak bronić się przed uzbrojonymi agresorami w noż czy kij, przerabiamy scenariusze napaści przez kilku agresorów, ćwiczymy taktyki ochrony osób bliskich, przygotowanie do prawdziwego starcia ulicznego. Skuteczne narzędzia walki dla każdego, wiedza jak wykorzystać otoczenie na Twoją korzyść. Zamień swoje ciało w maszynę na którą zawsze możesz liczyć.

Poprzez trening nauczysz się kontrolować swoje ciało oraz emocje, zwiększysz pewność siebie, poprawisz sylwetke, dzięki umiejętnością które posiądziesz poczujesz się spokojniej i bezpieczniej. Zostaniesz mistrzem w unikaniu niebezpieczeństw, deeskalacji agresji oraz szybkim odnalezieniu się w stresowej sytuacji.

 Przyjdź, sprawdź i dołącz do społeczności wspaniałych ludzi, chcących nauczyć się tego samego, umiejących się bronić, potrafiącym pomagać również innym!
 
Wszyscy mieli dylemat czy przyjść na pierwszy trening. Po pierwszym już była jasność i nie było odwrotu!

 

W każdej chwili możesz do nas dołączyć, nie czekaj na lepszy moment. Zrób to dzisiaj, pamiętaj że "jutro" nigdy nie nadchodzi... Tu i teraz!Filmy: