Opcje dla naszych Klientów Logowanie | Moje konto

Fight Club


 

 

The first rule of Fight Club is... YOU DO NOT TALK ABOUT FIGHT CLUB!

Chcesz poczuć z jakimi emocjami wiąże się każda walka? Co naprawde musisz potrafić by stawić czoła prawdziwemu starciu ulicznemu?

Cykliczne zajęcia, skupiające się na trzecim filarze Krav Maga Global, Combat & Fighting, różniącym się znacznie od typowej samoobrony. Tutaj będziemy przerabiać scenariusze, co gdy oprawca jest bardziej doświadczony, potrafi walczyć, nie odpuszcza póki nie zostanie znokautowany.

  "Maksymalne zniszczenie drugiej strony, w minimalnym czasie."

Praca w rękawicach, poprawna pozycja i mocne opanowanie kombinacji uderzeń, oswojenie się i obicie z prawdziwą walką, wyprowadzanie i przyjmowanie ciosów, trening determinacji, kontroli agresji oraz wytrzymałosci specjalnej. Dla każdego chętnego, kto ma jakiekolwiek doświadczenie w sztukach walki lub chce się wszystkiego nauczyć od podstaw, chcesz poprawić technikę uderzania, mocniej kopać, poznać taktyki walki innych systemów, zrozumieć aspekty psychologiczne pod kątem fightera jak i agresora.

Zupełnie inne, mocne doznania, wyjście z własnej strefy komfortu, odkrywanie siebie samego na nowo, rzeczy które potrafią uzależnić. Dopóki walczysz i się nie poddajesz, jesteś wygranym!

O szczegółowe informację pytaj instruktorów lub napisz, zajęcia prowadzone w małych grupach, dlatego niezbędbe jest wcześniejsze zgłoszenie.