Opcje dla naszych Klientów Logowanie | Moje konto

Treningi indywidualne

 
Myślałeś kiedyś żeby umówić sie na zajęciacia ze światowej klasy coachem? Teraz masz okazję!

 

Czołówka światowa w Krav Maga, trener rozwoju obistego, Trener Trenerów, wszechstronny sportowiec, doradca biznesowy, wiedze o życiu i biznesie czerpie ze sztuk walk, uczy sztuki autoekspresji- wyrażania siebie poprzez ruch, kształtowania psychiki i mentalności wojownika.

Wiedza i umiejętności nabyte na zajęciach personalnych, przekładane są na rozwiązywanie problemów życia codziennego, poprzez sztukę kontroli stanu umysłu, która ułatwia fukcjonowanie w zwariowanym świecie. Pędzący tryb życia, nadmiar obowiązków, wielozadaniowość, brak czasu na priorytety, zaniedbywanie zdrowia i kondycji fizycznej, to tylko niektóre problemy z którymi borykamy się każdego dnia.

Na wszystko jest rozwiązanie, uczę że w życiu nie ma problemów, są tylko kolejne wyzwania, a ja mogę być częścia tego rozwiązania!

Zajęcia dla klientów, którzy chcą dostosować miejsce, czas i zakres działań pod swój tryb życia. Wynajęcie instruktora tylko dla siebie, indywidualne podejście daje gwarantowany szybki progres. Sprawdzone i potwierdzone przez wielu!

Jest niewielu specjlistów tego pokroju, z takim doświadczeniem, wiedzą, którzy uczą z taką lekkością, a zarazem tak efektywnie, uznawany przez wielu za wyjątkowego nauczyciela.

 
Mateusz Sog może zagwarantować Ci sukces w wielu aspektach Twojego życia, decyzja należy do Ciebie!

 

matsogtribe@gmail.com

511 662 844

 
  • Zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta
  • Maksymalne zwiększenie pewności siebie, dzięki wiedzy i umiejętnością
  • Trening sam na sam z instruktorem lub w małych grupach 2-4 osób
  • Samoobrona, ochrona osób trzecich, walka wręcz
  • Możliwość nauczania się najskuteczniejszego systemu samoobrony i walki wręcz Krav Maga z pierwszej ręki!
  • Coaching z zakresu zmiany stanu umysłu, technik oddechowych, kontroli agresji, wyciszenia orgaznizmu, wykorzystywanych przez jednostki specjane.